בניית אתרים

בואו נפגש:)

רוצים אתר שיקדם את העסק שלכם ויביא ללידים ומכירות?

אנו בסטטוס מתמחים בבניית אתרים , דפי נחיתה, אתרי מכירות – אייקומרס עם סליקה ומועדוני לקוחות וכל זה במערכת וורדפרס- אלמנטור , מערכת פתוחה שמאפשרת לנו ליצור לכם אתר מאופיין ומעוצב לפי התאמה אישית .
אפיון מדויק ועיצוב מנצח מייצר חוויה דיגיטלית ומשפיע באופן ישיר ותת מודעי על הלקוח ומניע אותו לפעולה- רכישה או השארת פרטים בצור קשר. לתהליך הזה קוראים בשפה המקצועית : תכנון UX/UI המנתח את פעילות הגולש וגורם לו לרכוש, ולחזור ולרכוש שוב ושוב.
לאחר שהאתר מאפוין ומעוצב, הוא נבנה במקצועיות במערכת וורדפרס, עם הכלים הכי חדשניים שקיימים , נבנה לו תהליכי אוטומציות ונסנכרן אותו עם מערכת ניהול לקוחות קיימים.
כמו כן נצמד לו צאט בוט בווצאפ או צאט בוט ייעודי ומעוצב שינהל את השיחה עם הלקוח הפוטנציאלי במקומכם ויתן לו מענה אוטומטי ויאפשר לכם לעקוב אחרי הפניות והכניסות לאתר.

נגישות ואבטחת האתר הם דברים חשובים מאד שאנחנו משקיעים בהם מאמץ וידע רב! כדי שכל האוכלוסייה תוכל ליהנות מהפלטפורמה שלכם, ולרכוש מוצרים .וכן חסימת האתר לגורמים עוינים שמנסים לפגוע באתר אנחנו כאן לבנות את האתר בצורה מאובטחת ולהמשיך לתת לו גיבוי ותחזוקה במשך כל השנה.
היתרון הגדול והמשמעותי לבניית אתר אצלנו בסטטוס , הוא שאנחנו לא רק חברת דיגיטל , אלא בנוסף לכל היתרונות אנחנו מתמקצעים בקידום ושיווק ברשת , ויודעים בדיוק איך להזניק את האתר שלכם כדי שימצאו אותו בתוצאות חיפוש ראשונות בגוגל במוצרים ובמילות החיפוש של השירותים הספציפיים שלכם!

לאחר שהאתר מאופיין, מעוצב ובנוי בצורה מקצועית, הוא עולה לאוויר ומחובר לכל כלי המדיה, תקבלו הדרכה על תחזוקת האתר במידה ותרצו להמשיך להעלות מוצרים באופן עצמאי ואתם יכולים להתחיל לראות תוצאות!