גוגל לעסק שלי – הכלי החשוב ביותר לבעלי עסקים

לא משנה מה התחום שבו העסק שלכם נותן שירות, כנראה שיש עוד הרבה עסקים שמולם אתם צריכים להתחרות על מספר לקוחות מצומצם. הדרך המרכזית שלכם למשוך את הלקוחות דווקא אל העסק שלכם היא באמצעות פרסום, ואנחנו כאן כדי לספר לכם על אחד מכלי הפרסום הכי אפקטיביים הקיימים היום בשוק – גוגל לעסק שלי.

גוגל מיי ביזנס 

גוגל מיי ביזנס או כפי שהיא נקראת בעברית גוגל לעסק שלי או בקיצור GMB היא פלטפורמה של חברת גוגל המיועד לפרסום עסקים. השימוש בפלטפורמה הזו מאפשר לכם ליהנות מכרטיס ביקור דיגיטלי חינם של גוגל שאם עובדים איתו בצורה נכונה הוא יעזור לכם להגיע לקהל יעד גדול יותר מזה שיש לכם עכשיו. 

גוגל הוא מנוע החיפוש המוביל בעולם, ורוב הפעילות שלנו ברשת מתחילה ממנו. בגוגל מי ביזנס מתבצע סנכרון מלא בין מספר כלים של חברת גוגל, והוא זה שעוזר לכם בסופו של דבר להגיע לעוד ועוד לקוחות. 

איך זה עובד

הצעד הראשון הוא פשוט לפתוח פרופיל לעסק שלכם בגוגל מיי ביזנס. פתיחת הפרופיל הזו היא חינמית, ובמהלכה תצטרכו לתת לגוגל מספר נתונים בסיסיים אודות העסק שלכם. שם העסק, מיקום, שעות פתיחה ותחום הפעילות של העסק הם הנתונים הבסיסיים ביותר שכל עסק צריך. מעבר לנתונים הללו תוכלו גם להעלות תיאור של העסק ותמונות הקשורות אליו.

ככל שתפרטו יותר בפרופיל העסק כך הפרופיל שלכם יהיה טוב יותר. שירות משלוחים, קטלוג מוצרים תכני מדיה הקשורים לעסק ומענה לשאלות של הלקוחות הם דברים שאמנם לא חייבים להיות בפרופיל הגוגל העסקי שלכם אולם הם בהחלט יכולים לתרום לו. בדיוק כמו באתר אינטרנט, המטרה שלכם היא להעניק לגולשים כמה שיותר מידע אודות העסק. 

מה היתרונות של כרטיס גוגל לעסק שלי

היתרון הראשון הוא כמובן העובדה שמדובר על פלטפורמה חינמית, שמאפשרת לכם לפרסם את העסק בלי לשלם על כך לאף אחד. העובדה שהפרסום נעשה על בסיס כלים אחרים של גוגל כמו מנוע החיפוש, מפות הניווט, כמו גוגל מפות וויז, מאפשרות לכם להגיע ללקוחות גם אם הם לא חיפשו אתכם באופן ישיר, שזה באמת מה שיעזור לכם לבצע את קפיצת המדרגה המיוחלת.

איך לקדם את העסק שלי בגוגל

קידום עסקי נועד להביא אל העסק שלכם לקוחות שלא בהכרח חיפשו דווקא אותו. אלו יכולים להיות לקוחות שחיפשו שירות באזור שאתם נמצאים בו, או דווקא כאלו שזקוקים למוצר מסוים שגוגל מזהה שנמצא אצלכם בעסק. הדרך לקדם את העסק דרך גוגל מיי ביזנס עוברת בכמה צעדים פשוטים. הראשון הוא להטמיע מילות מפתח הקשורות לתחום העיסוק שלכם בחלק של תיאור העסק.

נקודה נוספת שחשוב להקפיד עליה היא הדירוג של העסק. לאור העובדה שגוגל מעניקה חשיבות רבה לדירוג הזה. דבר נוסף שחשוב לעשות הוא לעדכן את החשבון בקביעות.

הטיפ שלנו: הכינו הודעה קבועה שתשלחו ללקוחות המרוצים שלכם עם קישור לדף הביקורות בכרטיס שלכם, עם בקשה קטנה שיכנסו וידרגו את העסק שלכם עם חמישה כוכבים שיכתבו בכמה מילים על השירות שקיבלו ממכם.
זה יועיל מאוד לקידום העסק שלכם ויתן מידע אמין בעיני אנשים שמחפשים את השירות שלכם.

חשיבות העדכון

אחת האפשרויות שקיימת בגוגל מיי ביזנס היא להעלות עדכונים אודות העסק שלכם. האפשרות הזו חשובה משתי סיבות. ראשית כל, מול הלקוחות שלכם, חשוב להראות להם שאתם עסק פעיל ולעדכן אותם בכל דבר שיכול להיות רלוונטי עבורם. שנית, גוגל נותנת חשיבות רבה לעסקים בעלי רמת פעילות גבוהה, ואחת הדרכים שלה לבדוק את רמת הפעילות שלכם היא באמצעות העדכונים הללו.

לסיכום

גוגל מיי ביזנס היא פלטפורמה חינמית של חברת גוגל שנועדה לסייע לעסקים לקדם את העסק. הפלטפורמה מאפשרת לכם לפתוח כרטיס ביקור לעסק שלכם ודרכו להגיע לעוד ועוד לקוחות. 

הדובדבן של סטטוס 

אצלנו במשרד תקבלו הטבה מיוחדת בבניית אתר, פתיחת כרטיס עסק מעוצב בגוגל מתנה שבו נעדכן עבורכם את כל הפרטים ונקשר את הכל כדי שתצוגת החיפוש של העסק שלכם תהיה מושלמת, הנוכחות הדיגיטלית שלכם אינה שלימה ללא כרטיס עסק שיעשה עבורכם שיווק אפקטיבי לעסק.